EGLO 99317 Závesné svietidlo LASANA 3
Čierne LED závesné svietidlo LASANA 3
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Lasana 3 je moderná séria svietidiel so zaujímavým dizajnom. Farba svietidla je čierna a tienidlo je biele. V sérii Lasana 3 vám ponúkame závesné, stropné, stolové a stojanové osvetlenie v jednom dizajne. Svietidlá majú zabudovaný LED svetelný zdroj, ktorý ponúka dostatočné silné svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759993177 |
| Dĺžka (mm): | 985 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 4500lm |
| Materiál svietidla: | hliník / plast |
| Séria: | LASANA 3 |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1200 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 33W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
