EGLO 98746 Vonkajšie nástenné svietidlo TREVIOLO
Čierne vonkajšie nástenné svietidlo TREVIOLO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Svietidlo Treviolo pôsobí ako magické oko, ktorá svieti hore i dole, vďaka ktorému vytvára zaujímavé efekty na stene domu. Umiestnite svietidlo na Váš dom, garáž alebo altánok, ktorá Vám rozsvieti cestu smerom k záhrade.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759987466 |
| Energetická trieda: | A++ - A |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | priesvitná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 460lm |
| Materiál svietidla: | hliník / plast |
| Priemer (mm): | 90 |
| Séria: | TREVIOLO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 85 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x 2,2W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
