Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
PALOSCO je moderné až futuristické vonkajšie nástenné LED svietidlo s čiernym sfarbením a so senzorom (uhol záberu má 90 °, dosah je 6 m). Ideálny je na miesta, kde potrebujete svetlo na krátky časový úsek. Rozsvieti sa automaticky pri pohybe a po uplynutí nastavenej doby svietenia (od10 sec. - do12 min.) sa zhasne. Umiestnite svietidlo nad garážovú bránu, na stĺp smerujúci k záhrade alebo na altánok. LED zdroj svieti v teplej bielej farbe
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759987381 |
| Energetická trieda: | A++ - A |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 500lm |
| Materiál svietidla: | nehrdzavejúca oceľ, plast |
| Priemer (mm): | 115 |
| Séria: | PALOSCO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 170 |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 155 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 6W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
