EGLO 98602 Stropné svietidlo MUSURITA
LED-DL Ø440 HOLZOPTIK/WEISS 'MUSURITA'
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED stropné svietidlo v jednoduchom elegantnom dizajne. Svietidlo sa hodí do obývacej izby, spálni, jedálni, kuchyni, na chodbu alebo na schodisko. Zabudovaný LED zdroj ponúka teplé biele svetlo. V ponuke v dvoch veľkostiach a v dvoch farbách (imitácia dreva a čierna), nájdete ich po kliknutí SEM.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759986025 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | hnedá |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 3900lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Priemer (mm): | 440 |
| Séria: | MUSURITA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 75 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 33,5W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
