Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Dizajnové stropné svietidlo so zabudovaným LED zdrojom, ktorý ponúka príjemné teplé biele svetlo. Svietidlo je vhodné do modernej obývačky, spálne alebo pracovne. Materiál svietidla kov v zlatej farbe a biele plastové tienidlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759984878 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | zlatá |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2000lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Priemer (mm): | 380 |
| Séria: | POZONDON |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 100 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 18W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
