Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Jednoduché, čierne kovové bodové svietidlo. Pohyblivá hlava spotu. Vrátane LED žiarovky v teplej bielej farbe. Inštalujte na strop alebo stenu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 1-bodové |
|---|---|
| EAN: | 9002759983970 |
| Druh pätice - závit: | GU10 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 100 |
| Séria: | SERAS 2 |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 3,3W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
