EGLO 97308 Vonkajšie nástenné svietidlo PERNATE
Antracitové LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom PERNATE
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Vonkajšie nástenné svietidlo v modernom dizajne zapadne kdekoľvek v exteriéri. Svietidlo sa hodí na novostavby, terasy, balkóny alebo do záhradných reštaurácií a pod. Zabudovaný LED svetelný zdroj ponúka teplé biele svetlo. Bonusom tohto svietidla je zabudovaný senzor pohybu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759973087 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | antracit |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1250lm |
| Materiál svietidla: | hliník/plast |
| Priemer (mm): | 170 |
| Séria: | PERNATE |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 250 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 235 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 11W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
