EGLO 97304 Vonkajšie stojacie svietidlo MELZO
Čierne LED vonkajšie stojacie svietidlo MELZO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné stojanové svietidlo pre osvetlenie a tiež skrášlenie vášho pozemku. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka v elegantnej čiernej farbe. Dokonale zapadne ako osvetlenie príjazdovej cesty, chodníka alebo ako osvetlenie plotu. Zabudovaný LED zdroj ponúka teplé biele svetlo. Svietidlo má krytie IP44 pred poškodeným vonkajším vplyvom počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759973049 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1300lm |
| Materiál svietidla: | hliník, plast |
| Séria: | MELZO |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Šírka (mm): | 135 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 990 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 12 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
