EGLO 97159 Vonkajšie nástenné svietidlo AZZINANO
Strieborné LED vonkajšie nástenné svietidlo AZZINANO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Vonkajšie nástenné svietidlo v pozinkovanej striebornej farbe so senzorom sa hodí ako osvetlenie domov, terás, balkónov. Keď senzor zaznamená pohyb, svietidlo sa rozsvieti. Ak pohyb ustane, po určitej chvíli sa vypne. Nemusíte sa teda báť, že zabudnete zhasnúť. Posvieti na cestu vám i vašim návštevám (tých nepozvaných odradí). Zabudovaný LED svetelný zdroj ponúka teplé biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759971595 |
| Energetická trieda: | A++|A+|A |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1400lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Priemer (mm): | 125 |
| Séria: | AZZINANO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 185 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 115 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x 5,6W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
