Eglo 97054 TOLORICO LED Nástenné stropné svietidlo
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED nástenné svietidlo do kúpeľne vhodné aj ako osvetlenie zrkadla. Svietidlo v chrómovom prevedení s kryštálovým efektom. Svietidlo má ochranu IP44 pred parou a vodou. Svietidlo svieti na bielu neutrálnu farbu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759970543 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | F |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | Krištáľ |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiál svietidla: | kovový |
| Séria: | TOLORICO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 350 |
| Štýl: | Krištáľové |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 100 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 8W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
