Eglo 96543 ROMENDO 1 LED nástenné svietidlo
Chrómové LED nástenné svietidlo ROMENDO 1
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED nástenné svietidlo do kúpeľne vhodné aj ako osvetlenie zrkadla. Svietidlo v chrómovom prevedení. Svietidlo je stmievateľné a má ochranu IP44 pred parou a vodou. Svietidlo svieti na bielu teplú farbu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné |
|---|---|
| EAN: | 9002759965433 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 3x600lm |
| Materiál svietidla: | kovový |
| Séria: | ROMENDO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 450 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 70 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 3x 8W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
