Eglo 96065 PANDELLA 1 Zrkadlové svietidlo Kupelňové
Bielo chrómové LED zrkadlové svietidlo PANDELLA 1
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Zrkadlové svietidlo zo série PANDELLA 1 vyzerá jednoducho pričom poskytuje to správne svetlo vo vašej kúpeľni.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759960650 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | E |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba tienidla: | strieborná/biela |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 1350lm |
| Séria: | PANDELLA 1 |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 600 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 40 |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 120 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 11 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
