EGLO 95988 Svietidlo vonkajšie nástenné SITIA
Antracitovo biele vonkajšie nástenné LED svietidlo SITIA
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Svietidlo SITIA je vyrobené s ochranou IP44, takže sa nemusíte obávať prípade dažďa či snehu.Určite osloví nie len Vás ale i Vašu návštevu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759959883 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | antracit |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Priemer (mm): | 55 |
| Séria: | SITIA |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 180 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 180 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x 3,7W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
