EGLO 900891 MARUGGIO Vonkajšie nástenné svietidlo
Čierne LED vonkajšie nástenné svietidlo MARUGGIO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo MARUGGIO. Telo svietidla je vyrobené z hliníka v čiernej farbe a tienidlo z plastu. Svietidlo má ochranné krytie IP65 pred poveternostnými vplyvmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9008606264032 |
| Dĺžka (mm): | 200 |
| Energetická trieda: | F |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000 - 6500K |
| Lumen: | 520lm |
| Materiál svietidla: | hliník / plast |
| Séria: | MARUGGIO |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 90 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4,8W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
