Eglo 900879 Andreas -Z Závesné svietidlo
Strieborné LED závesné svietidlo ANDREAS
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9008606274482 |
| Diaľkové ovládanie: | áno |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Farba tienidla: | strieborná |
| Kelvin: | 2700 - 6500K |
| Lumen: | 4600lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Možnosť nastavenia troch rôznych farieb svetla: | áno |
| Séria: | Andreas -Z |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 1170mm |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výberu rôznych funkcií na svietidle alebo stenovým vypínačom: | áno |
| Výška (mm): | 1100 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
