EGLO 900571 Stropné svietidlo BORDONARA
Čierno biele LED RGB štvorcové stropné svietidlo BORDONARA
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné interierové stropné svietidlo od výrobcu EGLO. Čierna, biela, hnedá oceľová, hliníková a plastová konštrukcia. 36W, 4400lm, 3000K, IP20. 21,5W, 2800lm, RGB, IP20. Možnosť meniť z teplej bielej na neutrálnu a studenú farbu 2700-6500K.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9008606244720 |
| Dĺžka (mm): | 450 |
| Farba svetla: | voliteľná + RGB |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700 K - 6500 K |
| Lumen: | 2800lm |
| Materiál svietidla: | hliník, oceľ, plast |
| Séria: | ORDONARA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 450 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 21,5W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
