EGLO 900558 Stropné svietidlo MARMORATA
Čierno biele LED stropné svietidlo MARMORATA
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné interierové stropné svietidlo od výrobcu EGLO. Čierna, biela, oceľová, hliníková a plastová konštrukcia. 18W, 2300lm, 3000K, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9008606244614 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2300lm |
| Materiál svietidla: | hliník, oceľ, plast |
| Priemer (mm): | 450 |
| Séria: | MARMORATA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 70 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 18 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
