EGLO 900271 Vonkajšie stojacie svietidlo MONTEROLO-Z
Biele LED vonkajšie stojacie svietidlo MONTEROLO-Z
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie stojacie svietidlo od výrobcu Eglo. Biela plastová konštrukcia. E27, 1x 9W IP65. Vysoké IP krytie (ochrana voči nepriaznivému počasiu). Možnosť meniť z teplej bielej na neutrálnu a studenú farbu 2700-6500K.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9008606232550 |
| Druh pätice - závit: | E27 |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700 - 6500K |
| Lumen: | 806lm |
| Materiál svietidla: | plast |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | MONTEROLO-Z |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 500 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 1x 9W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
