EGLO 900258 Vonkajšia stojanová lampa BASALGO-Z
Čierne LED VINTAGE vonkajšie stojacie svietidlo BASALGO-Z
Vonkajšie stojanové svietidlo od výrobcu Eglo. Čierna a biela oceľová, plastová konštrukcia. E27, 1x 9W IP44. Možnosť meniť z teplej bielej na neutrálnu a studenú farbu.
Vonkajšie stojanové svietidlo BASALGO-Z zo série Smart Home connect.Z je vyrobené z čiernej nehrdzavejúcej ocele. Stojan je kombinovaný s priehľadnou plastovou hlavou a vnútorným bielym plastovým valcom. Súčasťou balenia je Smart Home žiarovka s päticou E27, ktorá poskytuje príjemné osvetlenie podľa vašich potrieb.
Môžete si vybrať medzi teplou bielou, neutrálnou bielou a studenou bielou farbou svetla, ako aj zo širokej škály RGB farieb. Ovládanie LED žiarovky prebieha prostredníctvom bezplatnej aplikácie (AwoX Home Control), ktorá ponúka aj ďalšie praktické funkcie, ako je stmievanie, časovač, simulácia prítomnosti a mnoho ďalších.
Svietidlo je ovládané cez Bluetooth a ZigBee 3.0 a umožňuje aj ovládanie pomocou kompatibilných hlasových asistentov. Okrem toho je možné inteligentné stojanové svietidlo ovládať aj pomocou samostatne dostupného diaľkového ovládača.
Svietidlo je chránené proti striekajúcej vode (IP44), čo umožňuje bezproblémové použitie v exteriéri. Vďaka nadčasovému dizajnu sa toto vonkajšie stojanové svietidlo hodí do každej modernej vonkajšej oblasti – či už na chodníky a príjazdové cesty, do vstupných priestorov alebo na terasu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9008606231515 |
| Druh pätice - závit: | E27 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2200-6500K |
| Lumen: | 806lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Priemer (mm): | 105 |
| Séria: | BASALGO-Z |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Vintage |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 450 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 1x 9W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
