EGLO 900189 Vonkajšie nástenné svietidlo EREMITANA
Čierne LED vonkajšie nástenné svietidlo EREMITANA
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo od výrobcu Eglo. Čierna oceľová konštrukcia. 2x 2,8W, LED, 2x 250lm, 3000K, IP55. Balík obsahuje žiarovku. Vysoké IP krytie (ochrana voči nepriaznivému počasiu).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9008606234264 |
| Dĺžka (mm): | 110 |
| Druh pätice - závit: | GU10 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2x 250lm |
| Materiál svietidla: | oceľ |
| Séria: | EREMITANA |
| Stupeň krytia (IP): | IP55 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 240 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x2,8W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
