EGLO 39406 Stropné svietidlo PRINCIPE
Zlato krištáľové LED stropné svietidlo PRINCIPE
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759394066 |
| Energetická trieda: | A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | zlatá |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 14x380lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / kryštáľ |
| Priemer (mm): | 700 |
| Séria: | PRINCIPE |
| Štýl: | Krištáľové |
| Technológia: | LED |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 125 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 14x 3,2W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
