EGLO 39281 Závesné svietidlo ANTELAO
Chrómovo krištáľové LED závesné svietidlo ANTELAO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Elegantný, ozdobný LED luster, ktorý nádherne rozžiari obývaciu izbu, jedáleň, spálňu, halu alebo schodisko. Vrátane LED zdroje v neutrálnej bielej farbe
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| EAN: | 9002759392819 |
| Dĺžka (mm): | 1500 |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 5800lm |
| Priemer (mm): | 610 |
| Séria: | ANTELAO |
| Štýl: | Krištáľové |
| Technológia: | LED |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 1500 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 46W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
