Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné svietidlo dodávané s LED žiarovkou, ktorá ponúka teplé biele svetlo. Použite do spálne, detskej izby, chodby, kuchyne, ale vďaka IP44 tiež do kúpeľne. Namontujte na strop alebo na stenu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759336783 |
| Druh pätice - závit: | GU10 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | Chróm |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 4x240lm |
| Materiál svietidla: | kov/sklo |
| Rozmery (mm): | 240x260 |
| Séria: | TAMARA 1 |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4x3,3W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
