EGLO 31995 Stropné/nástenné svietidlo RONCADE
Chrómovo biele nástenné svietidlo RONCADE
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Nástenné svietidlo od firmy Eglo. Svietidlo je zabudované s ledkami. Je vhodné do všetkých miestností s moderným dizajnom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759319953 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2400lm |
| Materiál svietidla: | hliník, oceľ, plast |
| Séria: | RONCADE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 650 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 130 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 21W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
