EGLO 31589 Stropné svietidlo PASTERI
Bielo sivé LED stropné svietidlo PASTERI
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné interierové stropné svietidlo od výrobcu EGLO. Biela, taupe textilová a oceľová konštrukcia. 3x 11W, LED, 3x 950lm, 3000K, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759315894 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | sivá |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 3x950lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / textil |
| Priemer (mm): | 320 |
| Séria: | PASTERi |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 90 |
| Žiarovka: | 12W LED |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
