00,00 €

Detské svietidlá pre vašich malých bojovníkov

Detské svietidlá pre vašich malých bojovníkov

 

Detské svietidlá sú určené pre tých najmenších obyvateľov vášho domova. Hravý dizajn a svetlo, ktoré odradí aj tie najodvážnejšie nočné príšery – to všetko ponúkajú detské svietidlá v ponuke na eLampy.sk. Vyberte si varianty pre chlapcov alebo pre dievčatá a vytvorte vašim ratolestiam krásnu izbu, akú im bude závidieť každý kamarát alebo kamarátka.Aké detské svietidlá máme v sortimente?

Nástenné svietidlá určené do detských izieb majú v našej ponuke rôzne motívy, akými sú detské postavičky. Prím tu hrajú žirafy, mačičky, ale aj medvedíkovia, ktorí sa postarajú o to, že sa vaše dieťa ani v noci nebude doma báť. Samozrejme, detské svietidlá je dobré vyberať aj podľa pohlavia vášho dieťaťa. Pre syna sa najlepšie bude hodiť práve medvedík alebo napr. futbalová lopta, dievčatko znesie aj nejakú tú princeznú. J


Aj univerzálne detské svietidlá spravia svoju službu

 

Ak máte doma pre deti vyhradenú iba jednu miestnosť, možno by bolo dobré popremýšľať nad univerzálnymi detskými svietidlami. Tie môžu mať rôzne detské motívy, ale zväčša nemajú výraznú farbu ako sýtu ružovú alebo modrú, ktoré sa skôr hodia práve do špecifických izieb pre dievča alebo chlapca.

 

Svietidlá pre deti v našom sortimente obsahujú nielen stropné a závesné svietidlá, ale aj nástenné, prípadne tie na batérie. Znamená to, že ani pri výpadku elektriny nezostane vaša ratolesť napospas osudu a príšerám, ktoré sa vtedy môžu objaviť.Kínálatunkban nem csupán mennyezeti- és függőlámpákat talál, de fali lámpákat is, esetenként elemre működőeket. Ez annnyit jelent, hogy áramkimaradás esetén sem kell gyermekének tartania egy-egy szörnytámadástól.

Od Rábaluxu po Kanlux

 

V ponuke na eLampy.sk nájdete detské svietidlá značiek Rábalux, ale aj Kanlux alebo Globo. Tým je viac než isté, že si aj vy vyberiete tie pravé svietidlá do detskej izby vášho dieťaťa. Nečakajte a vytvorte u vás doma jednu izbu, z ktorej sa stane detské kráľovstvo. Je to dôležité nielen z pohľadu dizajnu, ale aj rozvoja detskej mysle.