00,00 €

Dekoratívne schodiskové osvetlenie je v móde!

Máte poschodový rodinný dom? Niekedy sa vám zdajú schody príliš náročné, nielen zdolať ich z fyzickej stránky, ale občas nie sú „viditeľné“. Je tu pre Vás príjemné prekvapenie od Kanluxu, novinky TERRA LED schodiskové osvetlenie!

Menšie deti vymýšľajú aj v neskorších nočných hodinách, že chcú mliečko, alebo sa napiť. Ak váš dom je zariadený tak, že na prízemí sa nachádza kuchyňa, epicentrum diania každodenného života a hore na poschodí máte obývacie izby, spálňu a detské izby, tak to musíte z postele a zísť dole na prízemie. Keď už počujete: „ Mami prosím si mliečko! “ nič iné Vám nezostáva, len v tom šere sa dotackať do kuchyne a obslúžiť Vašu ratolesť. Zapnúť svetlo sa Vám nežiada, aby ste tým nerušili spánok ostatných členov rodiny. A akurát v takýchto chvíľach sa vám zídu najviac TERRA LED schodiskové osvetlenia. Nie sú len z dekoračného charakteru vynikajúce, ale ako vidíte aj z praktickej stránky si ich dokážete využiť a obľúbiť.

 

Sú to vstavané nástenné svietidlá, teleso svietidla je vyrobené z leštenej nerezovej ocele, obsahuje LED SMD svetelný zdroj, pripojenie je na 12V DC. Vhodné pre montáž na normálne horľavé povrchy. Vhodné len pre interiérové využitie, ochranu krytia majú IP20. Schodiskové svietidlá sú dostať v teplej aj v studenej bielej farbe 3000K alebo  6500K s výkonom 0,8W, sú veľmi úsporné. Priemerná životnosť je 50000h.

Schodiskové osvetlenie je veľmi praktické aj užitočné! Neváhajte a prezrite si novinky od Kanlux ako sú SOLA LED, SABIK LED  a APUS LED!

Ďalšia výborná séria schodiskového osvetlenia je LIRIA LED, LINAR LED  ORID LED. Sú to dizajnovo veľmi moderné svietidlá. Teleso svietidla je z leštenej nerezovej ocele. Svietidlo je prispôsobené pre montáž do krabíc s priemerom 60mm. Dostať ich v teplej aj v studenej bielej farbe, obsahuje zabudovaný  LED svetelný zdroj.