00,00 €

CYDEA - jarná novinka od Kanluxu

Prebúdza sa jarná príroda, každý z nás rád uvíta kvitnúce stromy, kvietky, kríky. Je to ako balzam na dušu po dlhej chladnej zime. Ak sa človek pozrie na novinku od Kanluxu na sériu Cydea, zíde mu na um príroda – prebúdzanie – kvety. Toto všetko ihneď máme pred očami.  Nežnosť, jemnosť a čistota sa splýva v týchto nádherných svietidlách. Nenechajte si ujsť, zabezpečte si do vášho domova Cydeu!

Rodinka CYDEA zahŕňa stolové, stojacie a závesné svietidlo. Kombináciou týchto svietidiel získate príjemnú atmosféru v interiéri. Vaši hostia určite neodídu z návštevy bez pochvaly na váš vynikajúci vkus.

 

Stolové svietidlo môžete uložiť na komódu, na  skrinku. Je to skôr dekoratívna lampa, ktorá dožičí jemné svetlo v obývacej miestnosti, vyrobená je na závit E14 max 40W žiarovku. Výška tejto lampy je len 51cm s 17,5cm priemerom.

Stojacie svietidlo je veľmi praktické, vzhľadom na to, že si môžete posúvať z miesta na miesto podľa potreby. Alebo kým si nezvolíte ten najvhodnejší kút pre túto  150cm vysokú lampu. Táto lampa má podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a dodáva rovnováhu celej stojanovej lampe. Využíva sa ako dekoračné osvetlenie, zútulní miestnosť.

Závesné svietidlo je ako krásny, biely kvet v centre miestnosti. Polypropylénová fólia  dodáva jemnosť svietidlu. Výšku si môžete ľubovoľne nastaviť, k dispozícii máte až 190cm. Priemer svietidla je 25,5cm. Zabezpečte si harmóniu s Cydea!  Vyberte si z noviniek od Kanluxu!