00,00 €

Čistá a jasná žiara vo Vašej kúpeľni od Lucide

Začína sa deň. Po výdatnom spánku  sa čoskoro ocitnete v kúpeľni, vlastne to je väčšinou prvá miestnosť do ktorej vkročíte na začiatku dňa. Aby ten deň bol skvelým, nemálo k tomu môže prispieť aj výhodné, očarujúce osvetlenie v tejto miestnosti. Verte či nie, ale to správne osvetlenie má vplyv aj na Vašu náladu, a vy predsa chcete len to najlepšie, však?! A to nielen pre seba, ale pre celú rodinu.

Ako dosiahnete to správne, harmonické osvetlenie v kúpeľni?

Teraz vám poskytneme zopár dobrých rád, ako vytvoriť pútavé osvetlenie od belgickej firmy Lucide.

Centrálne svietidlo, ako napríklad stropné svietidlo SKY-LED dostanete v čiernom ale aj v bielom prevedení, je stmievateľné a obsahuje integrovaný LED zdroj s 2500lm. Má ochranu IP21.


Samozrejme okrem centrálneho osvetlenia odporúčame použiť osvetlenie nad zrkadlo. Veď ako by vyzeralo ak prídete do práce nedostatočne oholený, alebo keď sa objaví Vaša žena vo dverách  s nesprávne naneseným mejkapom?!  Hrôza! Preto dbajte aj o to, aby ste sa videli v zrkadle, šero len škodí, no príjemný jas len Vám pomôže. Sledujte sériu ALTA-LED s ochranou IP44.

Pripájame pomôcku, ktorá vám pomôže v orientácií ohľadne ochranného pásma v kúpeľni.

Dôležité je dodržiavať tieto pokyny. IP ochranu poukazujú dve číslice, prvá číslica špecifikuje triedu ochrany krytom proti prachu a pevným objektom, a druhá číslica ukazuje odolnosť proti vode.  Čím je vyššie druhé číslo, tým je to svietidlo odolnejšie proti vode.

A na konci dňa nech je táto miestnosť pokojné útočisko so skrytým osvetlením. Nastavte si náladové osvetlenie v podobe nástenných svietidiel. Vychutnávajte si ten nočný pokoj vo vani plnej teplej voňavej vody. Vaše oči si pokochajú na  vynikajúcom osvetlení , vo výklenkoch bodovo osvetlených výzdobách vašej elegantne zariadenej kúpeľne. Dosiahnete to s pomocou LUNA, LILY alebo so sériou VITA. Sú vyrobené s krytím IP54.

Vyberte si to najvhodnejšie kúpeľňové osvetlenie od Lucide www.elampy.sk