Moderné LED svietidlo od dizajnového výrobcu AZzardo. Svietidlo je možné ovládať prostredníctvom aplikácie alebo diaľkového ovládania. Dokonale si tak môžete prispôsobiť farbu osvetlenia z teplej biele do neutrálnej bielej, až po studenú bielu + RGB.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5901238431473 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | G |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | medená |
| Kelvin: | 2600-6000K |
| Lumen: | 1720lm |
| Materiál svietidla: | hliník/plast |
| Priemer (mm): | 400 |
| Séria: | LENOX |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1600 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 24W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
AZZARDO je moderná značka osvetlenia zameraná na dizajnové a funkčné svietidlá.
V ponuke nájdete stropné, závesné, nástenné aj bodové lampy, ktoré sa hodia do moderných aj minimalistických interiérov.
Svietidlá AZZARDO sú známe kvalitným spracovaním, čistými líniami a nadčasovým dizajnom.
Sú ideálnou voľbou pre obývačky, kuchyne, spálne aj komerčné priestory.
| Výrobná spoločnosť : | Azzardo |
|---|
