Svietidlo Satellite má avantgardný dizajn. Táto nepochybná dekorácia dodáva interiéru charakter. Svietidlo bude vyzerať skvele v strede miestnosti aj nad stolom. Odporúča sa do obývacích izieb, spální, kuchýň a komerčných interiérov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5901238417866 |
| Energetická trieda: | A ++ / A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 6600lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 8350 |
| Séria: | SATELLITE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 1150 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 5x6W, 5x10,8W, 1x26W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
AZZARDO je moderná značka osvetlenia zameraná na dizajnové a funkčné svietidlá.
V ponuke nájdete stropné, závesné, nástenné aj bodové lampy, ktoré sa hodia do moderných aj minimalistických interiérov.
Svietidlá AZZARDO sú známe kvalitným spracovaním, čistými líniami a nadčasovým dizajnom.
Sú ideálnou voľbou pre obývačky, kuchyne, spálne aj komerčné priestory.
| Výrobná spoločnosť : | Azzardo |
|---|
