EGLO 94128 Vonkajšie nástenné svietidlo TRONO STICK
Sivé vonkajšie nástenné svietidlo TRONO STICK
Hľadáte dizajnovú a kvalitné svietidlo so senzorom do Vašich vonkajších priestorov? Ponúkame vám riešenie od firmy Eglo. Táto lampa vyniká nie len vonkajším, ale aj vnútorným dizajnom, na obrázku si môžete všimnúť, že vo vnútri svietidla sa nachádzajú malé bublinky, ktoré dodajú šmrnc. Svietidlo je vyrobené z chrómu a vďaka krytiu IP44 je odolná voči vlhkosti a striekajúcej vode.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759941284 |
| Druh pätice - závit: | GU10 |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | sivá |
| Farba tienidla: | priesvitná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 280lm |
| Materiál svietidla: | nehrdzavejúca oceľová, plast, sklo |
| Séria: | TRONO STICK |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 175 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 410 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 3W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
