00,00 €

Aké výhody majú stolové svietidlá Eglo?

Eglo je rakúska značka svietidiel s tradíciou už od roku 1969 – to z neho robí jedného z najstarších rakúskych výrobcov svietidiel. Vďaka rokom skúseností sa dá povedať, že schopnosť značky vyrobiť kvalitné a dobre vyzerajúce svietidlo je na tej najvyššej možnej úrovni. Dnes si povieme niečo o stolových svietidlách Eglo.

 

Stolové svietidlá dobre vyzerajú

 

Jednou z dôležitých výhod stolových svietidiel je ich dizajn. Vďaka tvaru takýchto svietidiel sa s nimi dizajnéri môžu vyhrať. Hrať sa konkrétne môžu so spodnou platformou, s tyčkou, ale aj so samotnou časťou so žiarovkou. Dizajn je celkovo silnou stránkou značky Eglo. Ak teda hľadáte stolové svietidlá, rozhodne si vyberte tie od značky Eglo.

 

Priamy lúč svetla

 

Stolové svietidlá Eglo vám dodajú priamy lúč svetla práve vtedy, keď ho najviac potrebujete. Ak si chcete napríklad čítať na sedačke, je dobré, ak si okrem stropného svetla zapnete aj stolové, ktoré vám priamo bude osvetľovať vašu knihu alebo časopis. Budete si menej namáhať vaše oči a vydržíte tak dlhšie užívať si vašu chvíľku oddychu.

 

Široký výber modelov

 

Vďaka tomu, že má výrobca Ego v ponuke množstvo stolných svietidiel, vyberiete si, nech je váš interiér akýkoľvek. Stolné svietidlá Eglo vám dobre poslúžia v spálni, rovnako ako v obývačke. Stolné svietidlá Eglo sú zároveň aj symbolom útulnosti. Viete si predstaviť vytvoriť si krásny kútik s kreslom a nádhernou lampičkou? Čítanie si v takomto kútiku je hotový balzam na dušu.

 

Stolné svietidlá sa príliš nehodia na účel osvetlenia celej miestnosti. Dokážu však veľmi vhodným spôsobom doplniť svetlo tam, kde ho potrebujete najviac. Sú teda výborným doplnkom k bežným nástenným alebo stropným svietidlám. Nekazte si zbytočne oči a zájdite si vybrať stolné svietidlo Eglo – uvidíte, že neoľutujete. J