00,00 €

Aj v kúpeľni potrebujete dobré osvetlenie

Kúpeľňa je miesto, kde sa takpovediac „dávame dokopy“. Po rannom zobudení sa tu pripravíme na to, že budeme celý deň v spoločnosti ľudí, či už v práci alebo v škole. A práve preto je dobré a kvalitné osvetlenie podstatné aj tu. V kúpeľni musí byť nielen dostatočne výkonné, ale musí zvládať odolávať aj zvýšenej vlhkosti, ktorá je v kúpeľni zväčša najvyššia z celého domu.

 

V móde je napríklad osvetlenie zrkadiel

 

Svietidlá na osvetlenie zrkadla v našej ponuke sú exkluzívnym doplnkom kúpeľne. Dokážu ho totiž spestriť nielen vďaka poskytnutiu výraznejšieho osvetlenia, ale aj ich špeciálnym dizajnom. Tieto svietidlá sú určené na zvýraznenie viditeľnej plochy zrkadla, takže v ňom uvidíte každý detail. Tieto svietidlá sú zväčša prevedené vo forme úzkej svietiacej plochy, ktorá zvýrazní osvetlenie kúpeľne.

 

Ďalšou „vychytávkou“, ktorou si v kúpeľni môžete zariadiť dostatok osvetlenia, je zapustené svietidlo. Zapustené svietidlá do kúpeľne nezaberajú takmer žiadne miesto, pretože až na žiariacu plochu sú zapustené priamo v stene. V kúpeľni zväčša nie je miesta nazvyš, preto je toto ideálny typ svietidla práve do tohto priestoru. Vďaka ich priestorovej nenáročnosti ich umiestnite aj do naozaj malých kúpeľní, pričom dokážu výrazne osvetliť celý priestor.

 

Prečo mať v kúpeľni dobré a kvalitné osvetlenie?

 

Kvalitné osvetlenie vám v kúpeľni umožní pripraviť sa na všetky denné povinnosti naozaj tak, ako si to zaslúžite. Výkonné osvetlenie vám umožní vidieť nedokonalosti pleti alebo akékoľvek nezrovnalosti napr. v make-upe. Dobré osvetlenie sa teda často rovná dobrému stajlistovi. Takéto osvetlenie vám umožní všetko vidieť v „novom svetle“. J

 

Vyberte si zo širokej ponuky svietidiel do kúpeľní v našom e-shope eLampy.sk. Uvidíte, že aj vaša kúpeľňa získa nový punc exkluzivity. J