Nástenné vonkajšie svietidlo v modernom dizajne vo farbe antracit. Svietidlo môžete použiť kdekoľvek v exteriéri aj ako dekoračné svetlo. Napríklad ako osvetlenie vchodových dverí, terasy, garáže a pod. Zabudovaný LED úsporný svetelný zdroj s teplou bielou farbou. Svietidlo je chránené krytím IP54 pred vplyvom vonkajšieho počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5903139677691 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A-A++ |
| Farba svietidla: | antracit |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | hliník |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Šírka (mm): | 220 |
| Štýl: | Moderné |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 130 |
| Žiarovka: | 6 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Moderné vonkajšie stojanové svietidlo Globo Xeloo vhodné pre štýlové exteriéry.
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Veronika vhodné pre moderné exteriéry.
Výkonný vonkajší reflektor Globo Helga ideálny na bezpečnostné a praktické osvetlenie.
GLOBO VRANOS 32111 je moderné a mimoriadne univerzálne stropné svietidlo, ktoré je vďaka ochrane IP44 pripravené na použitie v interiéri aj exteriéri. Vyznačuje sa čistým,...
Podobné produkty
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Veronika ideálne na terasu alebo vstup.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Ilir vhodné na fasádu alebo terasu.
Moderné vonkajšie stojanové svietidlo Globo Boston vhodné pre exteriérové osvetlenie.
Vonkajšie stojanové svietidlo Globo Boston ideálne pre moderné exteriéry.
Moderné vonkajšie stropné svietidlo Globo Vranos vhodné na terasu alebo balkón.
Elegantné vonkajšie stojanové svietidlo Globo Gracey vhodné na osvetlenie prístupových ciest.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Gracey so senzorom pohybu pre bezpečné a úsporné osvetlenie.
