00,00 €

Značka svietidiel Rábalux: čo prináša?

Rábalux, ako už názov mierne napovedá, je maďarská firma vyrábajúca svietidlá od výmyslu sveta. Okrem klasických interiérových a exteriérových svietidiel v jej ponuke nájdete aj rôzne moderné „vychytávky“ ako sú senzorové alebo nájazdové svietidlá. Je isté, že zo sortimentu tejto exkluzívnej značky si vyberie určite každý. A bude aj spokojný. J

 

Do akého interiéru sa hodia svietidlá Rábalux?

 

Doslova do akéhokoľvek. Vďaka rozsiahlosti výrobkov tejto značky máte na výber z desiatok variantov v rámci klasických retro svietidiel, exkluzívnych svietidiel alebo aj veľmi moderných kúskov. Váš dom tak môže byť zariadený v akomkoľvek štýle, od moderného mestského urban štýlu, až po provensálsky. Je to len a len na vás.

 

Kvalita je základ

 

Rábalux vyniká predovšetkým kvalitou materiálov, spracovania a samotným dizajnom. Na stvárnení svietidiel pracuje tím skúsených dizajnérov, vďaka čomu je každé svietidlo malé umelecké dielo. Odborná kontrola vo výrobe sa zároveň stará aj o veľmi dobrú mieru kvality, a to jednak použitých materiálov, ale aj spracovania. Všetky svietidlá Rábalux sú prevedené do absolútnej dokonalosti.

 

S Rábalux-om vybavíte aj detskú izbu

 

Detská izba musí mať dobrú atmosféru, to je jasné. Atmosféru vytvárajú predovšetkým dobre zvolené doplnky a nábytok. Preto Rábalux vyvinul aj špeciálne detské kolekcie, ktoré sú určené na ozvláštnenie všetkých detských izieb. Pútavé zvieracie motívy sa postarajú o to, že sa aj vaše deti budú doma cítiť ako vo vlastnej rozprávke.

 

Prečo si vybrať svietidlá značky Rábalux?

 

Dôvod je jednoduchý: výdrž, dizajn, kvalita a štýl. To všetko tu nájdete takpovediac v balení „4 v 1“. Niektoré značky sa špecializujú iba na konkrétne typy svietidiel. Rábalux vám ponúkne všetky druhy svietidiel pod jednou strechou.