00,00 €

Zázračný svet Philips svietidiel

Ako rodič isto viete, akú bujnú fantáziu majú Vaše deti. Bránou do ich zázračného sveta sú jednoznačne rozprávky. Očarte, vyzdobte pomocou Philips svietidiel detské izby, Vaši potomkovia si to určite ocenia. Budú sa cítiť ako vo svojom kráľovstve, a Vy im k tomu dopomôžete  svietidlom s motívom Disney  rozprávok.

Ľadové kráľovstvo - túto prekrásnu rozprávku hádam pozná každé dieťa. Usmievavé, veselé postavičky z tejto rozprávky sú ozdobou závesnej lampy od Philips, ktorý nájdete pod kódom  71751/01/16, svietidlo s priemerom 26cm ,s výškou 138cm predstavuje impozantný príbeh v detskej izbičke.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=71751%2F01%2F16&submit_search

 Vaše „srdiečko“ sa bojí v tme?

Chcete aby sa nebálo v noci? Riešenie od Philips je  taký jednoduchý a pritom taký zábavný. Obľúbená postavička Olaf sa usmeje na Vaše dieťa aj v tej obávanej tme. 16cm čaro je LED lampička, na baterky, ktorá sa rozsvieti na pohyb, stačí len otočiť Olaf doľava, či doprava a pousmeje sa na Vaše dieťa aj pod paplónom. Svietiaci kamarát bude istotne Vám pomáhať v noci uspať Vaše „ srdiečko“.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=71768%2F08%2F16&submit_search

 

Tieto svietidlá dokážu prebudiť predstavivosť, vytvoria zázračný svet v interiéri a doprajú rodine vzácne chvíle, výnimočné čaro do každodenného života.

Neváhajte a navštívte náš e-shop, určite si  vyberiete  úchvatné svietidlo s motívom rôznych očarujúcich rozprávok, ako je Mickey Mouse, Star Wars, Cars, Planes alebo Winnie the Pooh.