00,00 €

Závesné svietidlá sú novým trendom v obývačkách Slovákov. Prečo?

Závesné svietidlá sú novým trendom v obývačkách Slovákov. Prečo?

 

Závesné svietidlá nikdy nevyšli z módy, ale aj tie zažívajú mesiace, kedy sa tešia väčšej obľube a mesiace, kedy je záujem, naopak, slabší. Dnes si predstavíme unikátny rad závesných svietidiel Globo Adara. Ten obsahuje nielen jeden, ani dva, a dokonca ani tri modely, ale hneď niekoľko modelov, z ktorých si vyberie aj ten najnerozhodnejší človek na svete.

 

Prečo si vybrať svietidlá Globo Adara?

Závesné svietidlá Globo Adara pre vás máme v našom e-shope eLampy.sk k dispozícii v niekoľkých variantoch, pričom tým najväčším je svietidlo s hneď štyrmi visiacimi „hlavami“. Tie sú prevedené v rôznych tvaroch a preto je toto závesné svietidlo pomerne zaujímavé a hneď očarí každého, kto vojde do miestnosti, kde sa toto svietidlo nachádza.

 

Ak ale nechcete také veľké svietidlo, potom odporúčame, aby ste sa vyrazili hľadať do vôd ostatných modelov závesných svietidiel Globo Adara, ktorých je viac než dosť. Vďaka rovnakému dizajnu jednotlivých modelov a tomu, že sa k sebe vďaka modelovej príslušnosti aj hodia, si ich môžete umiestniť pokojne aj do jednej jedinej miestnosti a nemusíte sa pritom báť, že sa budú dizajnovo „biť“.

 

Sú zamerané na materiál a dizajn

 

V svietidlách Globo Adara nájdete zaujímavú kombináciu mosadze a priesvitných tienidiel. Takéto svietidlá sa ideálne hodia napr. do obývacej miestnosti alebo do jedálne, kde najväčší variant je vhodný napr. na umiestnenie nad kuchynský ostrovček alebo nad výrazný jedálenský stôl. Prevedenie je vyrobené a navrhnuté s dôrazom na maximálnu odolnosť, pretože práve na týchto atribútoch si zakladá medzinárodný výrobca Globo.

 

Využite aj vy naše skvelé ceny týchto závesných svietidiel a poďte si vybrať vášho domáceho spoločníka. Uvidíte, že neoľutujete a že doma tak budete mať naozaj nádherné svietidlo.