00,00 €

Závesné svietidlá sa stávajú hviezdami interiérov

Závesné svietidlá sa stávajú hviezdami interiérov

 

Prečo sú závesné svietidlá stále hviezdami interiérov nielen na Slovensku a v Česku, ale aj kdekoľvek inde vo svete? Na túto otázku si položíme odpoveď v dnešnom článku, kde sa dozviete, akú pre vás máme pripravenú ponuku závesných, teda stropných svietidiel a lustrov.

  1. Závesné svietidlá môžu byť naozaj veľké


Asi každý z nás bol aspoň raz v živote v nejakom okázalom priestore, napríklad na výstave v múzeu alebo v niektorom z palácov, kde zažil naozaj obrovský luster visiaci zo stropu. A práve to je najväčšie čaro závesných svietidiel, ktoré dokážu presvietiť naozaj celú miestnosť a pôsobiť ako hlavný element miestnosti.

  1. Aj menšie závesné svietidlá narobia parádu

 

Ak sa závesné svietidlá dobre a vhodne umiestnia, dokážu tiež urobiť parádu. Závesné svietidlá sú totiž vhodné na poriadne osvetlenie celej miestnosti spôsobom, akým to dokážu iba stropné závesné svietidlá. Vďaka ich umiestneniu (zväčša) v strede miestnosti dochádza k rovnomernému osvetleniu celého priestoru, ktorý potom je vhodné doplniť napr. nástennými svietidlami, pre lepší pocit a štýl.

  1. Závesné svietidlá sa hodia do menších aj väčších priestorov

 

Vo väčších priestoroch môžu niekedy menšie svietidlá, resp. klasické stropné svietidlá, pôsobiť „utopene“. Vďaka závesným svietidlám si môžete byť istí, že takéto svetlo doslova naplní vašu miestnosť dizajnom a pekným osvetlením. Závesný systém totiž zabezpečuje to, že svietidlo nie je len tak umiestnené na strope, ale pekne visí do priestoru a stáva sa tak jeho pomerne pevnou súčasťou.

Ak máte v hľadáčiku jedno z našich závesných svietidiel, neváhajte a choďte si vybrať to svoje, kým vám ho niekto neuchmatne. Pripravili sme si pre vás dosť veľkú ponuku a budeme radi, ak si vyberiete presne tie svoje závesné svietidlá, ktoré sa vám hodia do vášho interiéru.