00,00 €

Zapustené LED panely: Máte ich už aj vy?


Obrovským hitom tohtoročnej sezóny sú aj mimoriadne nenápadné zapustené LED panely, ktoré sa zapúšťajú buď priamo do stropu alebo disponujú rámčekom. Aké sú naše zapustené LED panely vám prezradíme v dnešnom článku, kde nájdete aj informácie o tom, aké značky týchto panelov sme si pre vás pripravili. Tak sa začítajte do nasledujúcich riadkov aj vy.

 

Prečo sú zapustené LED panely skvelé?

Zapustené LED panely sú ideálnym spestrením nudných stropov alebo podhľadov vo vašej domácnosti alebo pokojne aj vo vašej firme alebo inom druhu interiéru. Zapustené LED panely v našom podaní znamenajú, že vám tieto svietidlá dodajú obrovské množstvo svetla a pritom nezaberú prakticky žiadne miesto.

 

LED panely v našej ponuke nájdete od rôznych výrobcov a v rôznych štýloch a tvaroch. Máme pre vás pripravené aj klasické zapustené LED panely bez rámčeka, ale aj také s rámčekom. Ten je často buď klasický biely alebo dokonca aj strieborný alebo čierny, preto je viac-menej isté, že si aj do vášho interiéru vyberiete to, čo sa páči presne vám.

 

Zapustené LED panely sa hodia takmer všade

 

Tým, že sú naše zapustené LED panely také nenápadné, hodia sa prakticky všade. Sú ideálnym spestrením nudných interiérov, pretože pôsobia, akoby prakticky svietil samotný strop, a to vďaka tomu, že sú také tenučké. Sú ideálnym spestrením každého interiéru a ich farba svetla je zväčša mimoriadne príjemná, preto sú skvelými spoločníkmi do každého interiéru, ktorý môžete mať doma, v kancelárii alebo hoci v kaderníckom salóne.

 

Takéto svietidlá u nás máme v ponuke od značiek Elmark, Schrack Technik alebo napr. Kanlux, takže si vyberiete, nech máte preferenciu na značku akúkoľvek. Stavte sa s nami, že sa budete cítiť dobre, keď si domov zadovážite takéto krásne svietidlá. Čakáme vás v našom e-shope.