00,00 €

Zabudovateľné zapustené svietidlá Kanlux

Nová perspektíva pre interiér

Chcete v nejakej väčšej miestnosti dosiahnuť rozptýlené svetlo, či využiť skôr bodové osvetlenie, no v džungli tej obrovskej ponuky neviete nájsť tú správnu lampu či luster? Prípadne chcete vo svojom dome zmeniť jeho všedný vzhľad a vyzdvihnúť niektoré kusy nábytkov, či niektoré zákutia? So zabudovateľnými a zapustenými svietidlami Kanlux môžete zmeniť váš domov či obchod na jedinečný priestor, zaujímavý svetelný efekt, ktorý pomocou nich získate zabezpečí novú perspektívu pre váš interiér!

Perfektne vyhotovené osvetlenie dokáže určitý priestor vždy správne vyzdvihnúť, priestor sa stane priestrannejším, prípadne mu dodá jedinečnú atmosféru.

No aj z lámp či lustrov je tiež toľko, ako hviezd na nebi. Okrem toho preferujete doplnkové osvetlenie interiéru? A neviete, akým spôsobom dosiahnuť, aby sa vaše túžby naplnili?

Lustre a lampy – Neviete nájsť tú správnu?

Jeden je príliš veľký, druhý zas príliš oblý, a tretí je – podľa vás – odzrkadlením výkvetu fantázie návrhára. Patríte k tým ľuďom, ktorým sa lampy a lustre veľmi nepáčia? Či len neviete, koľko kúpiť, a ktorú z nich si zvoliť, keď túžite po rozptýlenom svetle? No zároveň by mala byť lampa exkluzívneho prevedenia a má vyhovovať aj ekonomickej požiadavke.

…a nemá poskytovať len svetlo!

A keď je už reč o tom, tak má prispievať aj k harmonickému osvetleniu interiéru? Veď vaša kancelária, či tak obľúbený kútik k čítaniu naplnený s poličkami kníh by si zaslúžil doplnkové osvetlenie aj vďaka zabudovanému osvetleniu montovaného do nábytkového panelu.

Prípadne nehľadáte to správne osvetlenie do vášho domova, ale do vášho obchodného priestoru?

Túžite po takom kuse, ktorý sa diskrétne ukryje v strope a neodláka pozornosť od produktov, no dobre sa prispôsobuje aj moderným minimalistickým priestorom? Prípadne sa dá dostať aj a v spotovom aj v rozptýlenom prevedení? Toto potrebujete?

Zabudovateľné a zapustené svietidlá Kanlux boli vytvorené pre Vaše potreby. Prečo si máte vybrať práve toto riešenie?

Zabudovateľné svietidlá – akými výhodami disponujú?

Zdôrazňujú

 • Dokážu vyzdvihnúť jednotlivé prvky, kusy nábytkov, či zátišia v miestnosti!

Ak namontujete zabudovateľné lampy nad niektoré veci a do kútov miestností, ktoré chcete vyzdvihnúť – ich osvetlením na ne upútate pozornosť.

 • Zabudovateľné lampy sú vhodné na osvetlenie nábytku či políc.
 • Použijúc ich v jednotlivých miestnostiach dokážete zdôrazniť kúzlo istej časti bytu a dokážu ich vyzdvihnúť z každodennej všednosti.

Sú zabudovateľné na rôzne miesta

 • Zabudovateľné lampy sa dajú montovať na bežné, ale aj na podhľadové stropné konštrukcie.
 • Dokážu zabezpečiť úlohu stropného svetelného zdroja, hlavného osvetlenia od 230V!
 • Zabudovateľné lampy môžete zabudovať buď do sadrokartónu, do nábytku, prípadne do polystyrénových dekoračných líšt. Takto môžete ľahko vyčarovať úžasnú atmosféru interiéru. Môžete ich používať aj ako bytové doplnky.

Sú schopné poskytnúť rozptýlené, ale aj zaostrené svetlo

 • Zabudovateľné zápustné lampy môžu poskytovať rozptýlené alebo spotové (zaostrené) svetlo. Zapustené lampy, ktoré poskytujú zaostrené svetlo sa dajú vyklopiť v rozdielnych uhloch. Takto môžu osvetľovať i určitý „bod” v interiéry.

Majú nesporné výhody

 • Nespornou výhodou zabudovateľných lámp je ich nesmierne malá veľkosť.
 • K ich používaniu nie sú potrebné žiadne ďalšie zásuvky, či adaptéry.
 • Zdroje svetla sa nezohrievajú.
 • Rozptýlené svetlo hlavného zdroja osvetlenia je ich používaním ekonomickejšie, a popritom dodávajú exkluzívny vzhľad miestnosti.

Ušetria Vás od mnohých zbytočných činností

 • Ak sa rozhodnete pre zabudovateľné lampy, nemusíte stráviť hodiny s výberom rozličných lustrov a lámp z tej nespočetnej ponuky na trhu. A zároveň sa nemusíte škriepiť s rodinnými príslušníkmi kvôli vášmu rozdielnemu vkusu.
 • Nedostanete infarkt, ak sa deti budú vo vnútri hrať s loptou. A nebude treba kupovať nový luster do obývačky kvôli nejakému neočakávanému pohybu!
 • Bez lustrov a lámp nebudete musieť upratovať usadlý prach z tienidiel!

Prirodzené svetlo vďaka zabudovateľným zapusteným svietidlám

Zabudovateľné zapustené lampy Kanlux sú použiteľné v jednotlivých miestnostiach aj ako dekoračný prvok! Zabudovateľné lampy poskytujú čisté svetlo bez vytvárania tieňov aj v kúpeľni, pri činnostiach pred zrkadlom.

S vonkajšími zabudovateľnými lampami je možné zabezpečiť bezpečnú orientáciu a vysvietenie čísla domu, sú vhodné taktiež na osvetlenie dverí, či vchodu do pivnice. Okrem toho poskytujú útulné svetlo a dokážu zdôrazniť dôležitejšie časti záhrady. Do pôdy zapustené, úsporné lampy môžu osvetliť záhradné cestičky, chodníky.

Pre koho sú určené?

 • Pre tých, ktorý okrem hlavného svetelného zdroja túžia aj po dekoračných lampách, ktorých prvoradým cieľom je nastolenie tej správnej atmosféry.
 • Pre tých, ktorý nechcú, aby im zo stropu viseli lampy a lustre, a ktorý sa nechcú trápiť z času na čas utieraním prachu z nich.
 • Ak chcete osvetlením vyzdvihnúť svoju knižnicu, poličku, prípadne svoje osobné klenoty.
 • Prípadne chcete zdôrazniť špeciálnu časť v niektorej miestnosti! Či spríjemniť záhradu!
 • Pre tých, ktorý chcú zabezpečiť jednak štýlové, ale zároveň aj ekonomické osvetlenie  konferenčnej miestnosti, kancelárie, či väčšej rokovacej siene!
 • Alebo pre toho, kto vo svojom obchodnom priestore chce osvetlením produktov upútať pozornosť na svoju ponuku. Hľadá dokonalé riešenie pre osvetlenie predajne!

 „OK. Ale počul som, že majú vysokú spotrebu!”

Aj vy ste sa už stretli s týmto tvrdením?

Dobrou správou je, že dnes už vďaka úsporným LED lampám už ani s týmto nie je potrebné počítať! Ba čo viac, použitím týchto úsporných lámp dosiahnete najekonomickejšie riešenie pre dosiahnutie rozptýleného osvetlenia. Takto si nebudete musieť vybrať medzi pekným a udržateľným osvetlením. Obe podmienky sa dajú dosiahnuť súčasne.

Zabudovateľné zapustené svietidlá Kanlux – Čo musíme o nich vedieť?

Dnes sú produkty značky Kanlux dobre známe nielen v Poľsku, ale aj v celej Európe.

Často odvážny, úchvatný a zároveň minimalistický vzhľad zabudovateľných zapustených lámp Kanlux dokáže zabezpečiť dokonalé osvetlenie a žiadanú atmosféru či náladu pre danú miestnosť.

Nech už je reč o predajni, o produkte, či o potrebe osvetliť obľúbenú časť určitej miestnosti, alebo o osvetlenie kuchynskej linky, so zabudovateľnými lampami Kanlux môžete vytvoriť dokonalú atmosféru, a zároveň zabezpečiť vhodné osvetlenie. Popritom sa pravdaže môžete venovať svojej záľube, či práci.

Pozrite si našu širokú ponuku! A rozhodnite sa už dnes pre útulný domov a obchodný priestor!