00,00 €

Vstavané, nástenné, okrúhle LED svietidlá

 

 

Nástenné okrúhle LED svietidlá sa bežne používajú, ako všeobecné osvetlenie, či dekoratívne osvetlenie. LED svietidlá sú vhodnou voľbou, pre svoju úsporu a životnosť, ako svetlo do vnútorného priestoru - interiéru, tak ako osvetlenie vonkajšieho priestoru - exteriéru.

Mnohé okrúhle LED svietidlá fungujú na jednoduchom mechanizme inštalácie typu push-in. Vďaka tomu sú okrúhle LED svietidlá dostupné a veľmi obľúbené. Vyrábajú sa v rôznych farbách, z rôznych materiálov. Svietidlá sú zvyčajne zapustené, sú nenápadné a praktické.

 

Správnym osvetlením priestoru okrúhlym LED svietidlom, získate kontrast, pri ktorom pôsobí interiér živým dojmom. Dôležité je striedanie osvetlenia, aby nedošlo k vrhaniu ostrých tieňov. Ideálnou kombináciou okrúhlych LED svietidiel, je kombinácia priameho a nepriameho svetla, z rozptýleného a bodového osvetlenia.

Moderné, okrúhle LED svietidlá nájdu využitie, ako v domácnosti, tak v kancelárii, pri osvetlení barov, hotelov, reštaurácií, či iných obchodných a komerčných priestorov, hál, budov a vonkajších priestranstiev.