00,00 €

Vonkajšie svietidlá Kanlux Gori: Pripravte sa s nimi na leto


 

Letná sezóna je síce krásna, ale má aj svoje tienisté stránky, medzi ktoré patrí najmä väčšia obľúbenosť tohto obdobia medzi zlodejmi. Ľudia totiž často nechávajú otvorené okná alebo rovno aj dvere, čím rastie pravdepodobnosť, že ich jedného dňa vykradnú. Práve preto je doma dobré mať externé svietidlá, ktoré poriadne osvetlia vonkajšiu časť vášho domova.
Vonkajšie svietidlá Kanlux Gori vám zabezpečia záhradu

 

Antracitové prevedenie nového radu svietidiel Kanlux Gori je pripravené dožičiť vašej záhrade kus dobrého dizajnu. Okrem toho sa postarajú aj o to, aby bol váš pozemok odolnejší voči nájazdom zlodejov, ktoré sa často odohrávajú v letnej sezóne.

 

Kanlux Gori prišli vo viacerých alternatívach, aby ste si mohli osvetliť nielen časti exteriéru, ktoré disponujú stenami, ale aj prázdnejšie miesta, kde sa nachádza len zem. Na tento účel sú pripravené svietidlá Kanlux Gori nástenné. 

Prečo si vybrať značku svietidiel Kanlux?

Svietidlá Kanlux Gori vo všeobecnosti disponujú prvotriednou kvalitou, vďaka čomu sa perfektne hodia do takmer každého interiéru alebo exteriéru. Ich výdrž je dostatočne známa na to, aby sa táto značka stala najobľúbenejšou značkou svietidiel Slovákov a Čechov. Firma existuje od roku 1999 a počas dlhých rokov svojej existencie získala množstvo kvalitatívnych certifikátov.

 Svietidlá Kanlux Gori sú mimoriadne moderné

 

Jednou z výhod svietidiel Kanlux Gori je ich moderný dizajn. Hranaté svietidlá sú jednoducho v móde a tieto svietidlá ťažia práve z tohto faktu. Aj výkon svietidla pritom zodpovedá ich dizajnu. Nachádzajú sa tu až 2 35-wattové žiarovky, čo už je naozaj poriadna sila, ktorá osvetlí aj väčšiu záhradu. O to menej kusov svietidiel napokon budete potrebovať. J

 

Tak čo, ste pripravení na poriadne osvetlenú a bezpečnú záhradu?