00,00 €

Ventilátorové svietidlo od firmy GLOBO, vynikajúce chladiace riešenie

Pre viacerých z nás myšlienka na leto neznamená  len príjemné  chvíle strávené na dovolenke pri mori, ale aj namáhavú a vyčerpávajúcu prácu v letných horúčavách.

 

Ako dokážeme spríjemniť neznesiteľnú  horúčavu v našej domácnosti?

Je tu  riešenie, od firmy GLOBO . Ponúkame široký výber ventilátorových svietidiel, ktoré spríjemnia teplé letné dni, poskytnú Vám znesiteľnú klímu vo Vašich domovoch.

Ventilátorové svietidlá od Globo, ako aj ich názov značí, sú vhodné nielen na zmiešanie  vzduchu, ale sú vhodné aj na osvetlenie priestranstva.  Výrobca vyrába tieto svietidlá v rôznych farbách a veľkostiach, sú nastaviteľné  stupne vo ventilácii.

Odporúčame najobľúbenejšiu lampu tohto druhu, GLOBO CHAMPION, ktorú nájdete pod kódom 0309, je vybavená  s  50Wattovým motorom. Ventilátor je regulovateľný  so štyrmi stupňami, rotáciu lopatiek môžete nastaviť na rýchly, mierny, slabý, alebo na vypnutý režim. GLOBO CHAMPIONS ventilátorová lampa je vybavená aj s „reverse“ prepínačom, ktorý slúži na prepojenie, dosiahnete tým opačnú rotáciu lopatiek. Opačnou rotáciou lopatiek dokážeme teplý alebo studený vzduch cirkulovať podľa potreby.

 

 

GLOBO séria  ventilátorových lámp ponúka široký sortiment, z viacerých produktov si ľahko vyberiete ten najvhodnejší pre Vás, preto neváhajte  a navštívte náš e-shop.

 

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=0309&submit_search

 

Vopred ďakujeme a  ceníme si Váš záujem.

 S pozdravom.

 STARLUX tím.