00,00 €

Velence – vonkajšie svietidlá od Rábaluxu

Máte náročný deň za sebou. Ledva čakáte, aby ste zaparkovali pred domom a v duchu očakávate vrelé uvítanie. Láskavá, milujúca rodina vás isto čaká. Nemusíte predsa v šere zatackať k vchodovým dverám, veď vás privíta VELENCE rad vonkajších svietidiel od Rábaluxu. Ste zrejme nesmierne rád, že ste si zabezpečili takéto milé osvetlenie. Až teraz si to ceníte, ako veľmi ste sa nemýlili pri výbere týchto svietidiel.

Príjazdovú cestu ku garáži osvetlia 1m vysoké stojanové vonkajšie svietidlá. Garážové dvere z oboch strán príjemne osvetlia nástenné svietidlá smerujúce nadol. Už v žilách cítite, že ste DOMA!

Vkročíte na pripojovací chodníček, ktorý Vás vedie k vchodovým dverám a v tej správnej chvíli na Vašu počesť sa rozsvieti nástenné svietidlo smerujúce nahor, ktoré je vybavené so senzorom. Pohybové čidlo Vás zaregistrovalo ihneď, ako ste prekročili miesto nastavené na snímanie. To Vám vyčarí spokojný, súhlasný úsmev na tvári. Vaša spokojnosť v tejto chvíli je neoceniteľná.

Lenže zistíte v dome nikto nie je, jedine tma. V tom začujete smiech Vašich detí. Samozrejme, veď je nádherne vonku. Niet divu! Príjemné jarné prebudenie vyláka von každé dieťa, ale aj dospelých. Zistíte, že celá Vaša rodina sa nachádza v záhradnom altánku.

Kráčate aj vy za nimi. Na miesto, kde je veselo. Kde nadobudnete silu, nasýtite sa znovu energiou, ktorú na Vás prenášajú Vaše ratolesti. Zabudnete, že ste unavený. Kráčate rýchlo a isto, veď záhradný chodníček príjemne osvetlia 40cm vysoké záhradné stojacie lampy.

V altánku pod strechou  visí závesné svietidlo, rozjasní príjemné žlté svetlo a vtedy uvidíte radosť a smiech na tvári celej rodiny. Čo viac si môže človek priať? Už sa zaoberáte len s nimi, a ste rád že ste dopriali všetko vašej rodine. Spokojnosť dožičila k tomu aj séria VELENCE od Rábaluxu. Veď vám posvietila všade pozdĺž trate, k tejto nádhernej rodine. A v duchu ste za to aj vďačný.     


Našu ponuku si nenechajte ujsť! Pozrite si sériu VELENCE, ktorú ponúkame v bielom, v čiernom a mosadznom prevedení . Jednoduchosť a štíhle línie očaria hádam každého. Viac zistíte na: www.elampy.sk