00,00 €

Vedeli ste, že aj u vás doma alebo vo firme potrebujete reflektor?

Reflektor je ideálnym zabezpečením vášho domu alebo exteriéru kancelárie. Reflektor sa automaticky zapne, keď zaznamená pohyb na záhrade, alebo na mieste, ktoré si sami určíte. Líder československého trhu so svietidlami, značka Kanlux, si pre vás pripravila širokú ponuku nových reflektorov, ktoré disponujú nielen modernými technológiami, ale aj vysokým výkonom a príjemným dizajnom.

 

Prečo si domov alebo do firmy zaobstarať reflektor?

 

Reflektory Kanlux sú vhodným doplnkom vášho zabezpečovacieho systému. Pomáha totiž odhaliť prípadných páchateľov zločinu ešte predtým, než vám spôsobia škodu alebo dostanú príležitosť inak vám ublížiť. Toto sa, samozrejme, týka iba reflektorov Kanlux s čidlom pohybu. Tie, ktoré ním nedisponujú, síce nemôžete použiť na takýto účel, na druhej strane vám lacno, vďaka LED technológii, pomôžu osvietiť chodníky alebo záhradu.

 

Dnes vás reflektor nemusí stáť veľa

 

Vďaka značke Kanlux vás už v dnešnej dobe kedysi drahé reflektory nemusia stáť veľa. V našom e-shope so svietidlami eLampy sme si totiž pre vás pripravili širokú ponuku reflektorov práve značky Kanlux.

 

Čím vynikajú reflektory Kanlux?

 

Reflektory Kanlux sú v prvom rade vyrobené z odolného hliníka, čím sa stávajú neohrozeným doplnkom vašej nehnuteľnosti. Odolajú nielen nástrahám počasia ako sú búrky alebo silný dážď, ale aj náporom vetra. Vďaka reflektorom Kanlux s čidlom pohybu si môžete byť istí, že je vonku v bezpečí.

 

Pri zaznamenaní pohybu sa totiž reflektor rozsvieti, čím vás upozorní na pohyb. Pomôže tak aj prípadnej kamere, ktorá bude mať lepšie osvetlený monitorovací priestor. Reflektory Kanlux sú okrem toho mimoriadne úsporné a dlho vám aj vydržia, nemusíte tak vynakladať finančné prostriedky na ich častú výmenu. LED technológia vám ušetrí ďalšie peniaze.

 

Zaobstaráte si reflektory aj vy? J