00,00 €

Unikátne svietidlá od Tilago

Tilago preferuje na trhu svietidiel  ručne maľované unikátne svietidlá. Manuálne výtvory v dnešnej dobe sú veľmi cenné. Viacerí z nás oceníme ručnú prácu, veď je to také zriedkavé v mobilizovanom svete. Jemné farby, čisté línie sú charakteristické pre Tilago výrobky.

Radi by sme Vám predstavili rodinku „NIZZA“ a „NIZZA AVORIO“

V sérii NIZZA a NIZZA AVORIO nájdete: päťramenný, trojramenný   a dvojramenný luster, závesné svietidlá, stropné aj nástenné svietidlá a výrečne vynikajúcu stojaciu lampu. Čisto-biele sklo pochádza z Talianska v Maďarsku ich maľujú, biele „fľaky“ vytvárajú zaujímavý mramorový vzhľad,  Nizza svietidlám to dožičí jemnú eleganciu. NIZZA12 luster je z kovu, prevedení mosadz, luster je široký 70cm, od stropu visí 40+50cm, je vyrobený na E14 závit, 5x40W.


Nádherné je stolné svietidlo 1128/NIZZA, vhodné najmä na komodu do obývačky, alebo do jedálne. Svietidlo je vysoké 38cm a široké 30cm,použite žiarovku E14 maximálne 40W. Ušľachtilé a aristokratické črty svietidla diktujú pôvab a eleganciu.


 

Závesné svietidlo NIZZA AVIORO 07 je farby slonovej kosti, biele sklo vyniká s pozláteným okrajom. Vyrobené je s päticou E27, max 1x75W, samozrejme môžete  použiť úspornú alebo LED žiarovku.  Svietidlo je široké 40cm a vysoké 76cm. Žiari z nich tá pravá elegancia.

 


Unikátne svietidlá TILAGO nájdete na www.elampy.sk neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.