00,00 €

Textilné svietidlá sa hodia do každého interiéru: skúste ich aj vy

Svietidlá s krycím materiálom vo forme textilu sú ideálnou voľbou pre tých, ktorým sa zdá kov alebo plast príliš chladný. Textilné svietidlá vynikajú vysokokvalitnými krycími materiálmi, ktoré sa nevyšúchajú a pri vhodnom doladení dokážu váš interiér povýšiť na novú úroveň. A značka Eglo ich vyrába naozaj dosť.

 

Aké textilné svietidlá si vybrať?

 

Textilné svietidlá Eglo Maserlo zaujímavo kombinujú moderné prvky s retro prvkami. Hoci vynikajú klasickým kruhovým dizajnom, doplnené sú lesklými chrómovanými nožičkami (stojanmi), ktoré ich presúvajú do modernej sféry.

 

Vyrábajú sa v rôznych variantoch – ako závesné alebo prisadené svietidlá na strop. Páčiť by sa vám však mohli aj stolné svietidlá Eglo Maserlo. Farby sa hýbu od striebornej, cez bielu, až po čiernu. Všetky sú však spojené farbou vnútra, ktoré je zaujímavo prevedené v medenej farbe. Tá sa ale dokonalo hodí ku každej vonkajšej farbe každého modelu.

 

Elegantné sú aj závesné svietidlá Eglo Maserlo

 

Textilné svietidlá Eglo Maserlo na zavesenie sú pekným spestrením chodbičiek alebo spální. Vďaka ich unikátnemu dizajnu neohrozia celkové stvárnenie interiéru a dokážu sa stať pekným a efektívnym doplnkom každej domácnosti alebo firmy. Hoci sa nehodia ako jediné svietidlá, dokážu pekne doplniť hlavné svietidlá, ako doplnkové.

 

Niekto by možno povedal, že ide o štýl Art Deco, čo môže byť aj pravda. Ak máte interiér kombinovaný práve do takéhoto štýlu, tieto svietidlá sú pre vás ideálne.

 

Eglo je jedna z najlepších značiek svietidiel

 

Rakúska značka svietidiel Eglo už niekoľko rokov na stoly, stropy a steny prináša najkrajšie a najkvalitnejšie svietidlá Rakúska. Vždy výnimočný dizajn a použitie najnovších technológií predurčuje Eglo na to, aby zásobovala svetlom aj vašu domácnosť alebo firmu.