00,00 €

Svietidlo s pohybovým senzorom ušetrí energiu

Svietidlo s pohybovým senzorom ušetrí energiu

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom sa využije na miestach v domácnosti, kde sa predpokladá určitý permanentný pohyb. Zvyčajne je to predsieň bytu alebo domu, ale často nájde uplatnenie aj v kúpeľni, na chodbe, či vo WC.

Výhodou stropného svietidla s pohybovým senzorom je, že sa zapne pri každom pohybe a vstupe do miestnosti na určitý čas, takže sa vám nestane, že zabudnete vypnúť osvetlenie vo vašej domácnosti, čím sa ušetrí ročne značná časť nákladov na elektrickú energiu spotrebovanú osvetlením

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom a zabudovaným LED osvetlením si však nájde aj uplatnenie pri osvetlení spoločných priestorov bytoviek, ako je chodba, schodisko, spoločenské a technické miestnosti. Zabudovaný svetelný zdroj je zárukou dlhodobej prevádzky bez nutnosti väčšej údržby.

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je chránené

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je vhodné na použitie aj v náročnejšom prostredí kúpeľne alebo v priestoroch, kde by mohlo byť prašnejšie. Vďaka certifikácii IP44 je stropné svietidlo kryté voči vniknutiu prachových častíc menších ako 1 milimeter a zároveň je osvetlenie chránené voči striekajúcej vode.

Dosah stropného svietidla, s jeho pohybovým senzorom, sa môže vyšplhať až na 5 až 8 metrov. Zároveň je dostatočný aj uhol pôsobenia pohybového senzora tak, aby svojim dosahom obsiahol celú miestnosť.