00,00 €

Svietidlo dva v jednom? Áno, aj také existuje


 

Dnes sa pozrieme poriadne zblízka na úplne nový typ svietidla, aký ste u nás zatiaľ nevideli. Ide o takzvané svietidlo dva v jednom, pričom toto záhadné pomenovanie skrýva naozaj výkonné svietidlo, ktoré vám pomôže osvetliť aj ten najzastrčenejší kút vašej domácnosti, firmy alebo hoci aj prevádzky.

 

Kanlux sa opäť predviedol

 

Svietidlo Kanlux Sonor, ktoré u nás v e-shope elampy.sk nájdete dokonca v dvoch farebných variantoch, ponúka totiž rovno dva zdroje svetla. Jeden ide klasicky, zospodu, tak, ako pri bežných svietidlách. Je tu ale aj doplnkový LED pásik, ktorý nájdete na hornej strane svietidla, pri strope. Vďaka tomu tieto svietidlá vyžarujú naozaj množstvo krásneho a pútavého svetla.

 

Okrem toho, ako sme písali vyššie, toto svietidlo Kanlux Sonor je vám k dispozícii v dvoch farebných variantoch, pričom jeden z nich je čierny a druhý biely. Vaše vysnívané silné svietidlo si tak užijete nielen niekde v tmavom interiéri, ale aj v nenápadnom a minimalistickom čiernom.

 

Tri módy svietenia

 

Toto inovatívne svietidlo Kanlux Sonor dokáže pracovať hneď v troch režimoch. V jednom svieti iba klasicky spodok svietidla. V druhom, naopak, vrch svietidla, teda spomínaný LED pásik. V treťom móde vám žiarivé svetlo ako z nebies dodá LED pásik a LED svietidlo dokopy. Užijete si tak naozaj výrazne osvetlený priestor, v ktorom sa budete dobre cítiť. A to nielen pri práci, ale aj pri oddychu alebo komunikácii s rodinou alebo kolegami.

 

Značka Kanlux už desiatky rokov prináša do československých domácností skvelý závan zahraničných kvalitných svietidiel. Niet sa čomu diviť – ide o kvalitné svietidlá za skvelé ceny. Nehovoriac o tom, že sú vyrobené pedantne a podľa najnovších trendov. Máte tak trendové svietidlo za skvelé ceny. Vyberte si aj vy nové svietidlo Kanlux